3 Boyutlu Mutfak Tasarım ve Mutfak Çizimi - Mutfak Dizayn

3 Boyutlu Online Mutfak Tasarım

gri_modern_mutfak_dolabi_12

3 Boyutlu Online Mutfak Tasarım

Nasıl bir dekorasyon yaptırmak istediğinize karar veremediniz mi? Aklınızda birkaç mutfak tasarım fikri var fakat bunun nasıl görüneceğini gözünüzde canlandıramıyor musunuz? Zevkleriniz ışığında ve ihtiyaçlarınıza hitap edecek şekilde, size özel mutfak dizayn ve mutfak dolabı çizimi yapıyoruz. Deneyimli mimarımız ile tamamen 3 boyutlu ortamda online mutfak tasarım, mutfak çizim ve görsel detaylarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz!

Hayallerinizdeki mutfağa ulaşmak artık çok kolay.

Mutfağınızı tasarlatmadan önce size fikir vermesi açısından aşağıdaki mutfak çizimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Online Mutfak Tasarım Süreci

3 boyutlu tasarım hayalinizdeki mutfağın evinize uygun olup olmadığını gösterecektir. Aklınızda nasıl bir şey olmasına dair net bir fikir yoksa da endişe etmeyin. Mutfağınıza uygun tasarımı ortaya çıkartacak olan bu süreç oldukça heyecan vericidir. Mutfağınızın tasarımının güzel sonuçlanabilmesi için mimarımız sizinle iletişim halinde olacaktır. Bu süreçte sizden isteyeceği bilgileri doğru göndermeniz tasarımın gerçekçiliği ve işlevselliği için önem taşır. Hoşunuza giden stiller ve mutfak kullanım alışkanlıklarınız açısından olmazsa olmazlarınız varsa bunları da önceden belirtmeniz çizimin size uygun olmasını sağlar.

Tasarım yapılmadan önce değişik mutfak stillerini incelemek de sizi ne istediğinize karar vermek konusunda fikir sahibi yapacaktır. Bunun için sayfamızdaki çizim ve mutfak örneklerini inceleyebilirsiniz.

👉 Ayrıca yaptırmak istediğiniz başka tasarımlar varsa, 3 boyutlu çizim sayfamıza göz atabilirsiniz.

1) Mutfak Ölçülerinizi Bize Gönderin

Sizden istediklerimiz çok basit. Birkaç basit çizim yapmanız bizim için yeterlidir. Bunun için aşağıda belirtiğimiz aşamaları takip etmeniz gerekmektedir.

Boş bir kağıda,

 • Mekanın duvar ölçülerini çizerek yazın
 • Pencere, kapının yerlerini ve ölçülerini çizerek yazın
 • Tercih ettiğiniz bir yerleşim planı varsa çizerek yazın
 • İnternetten beğendiğiniz mutfak fotoğraflarını da bizlere göndermenizi istiyoruz. Böylelikle sevdiğiniz renkleri ve dolap kapağı malzeme tipini kolayca belirleyebiliriz.

Örnek olarak basitçe bir çizim

Kağıdın fotoğrafını çekerek bize Whatsapp, Instagram ya da diğer iletişim kanallarımız yoluyla gönderin.

2) Mutfak Dolabı Çizimi

Mutfak dolaplarınızın bölmelerinin, renginin ve genel görüntüsün ortaya çıktığı aşamadır. Mimarımız sizin zevklerinize uygun olacak şekilde tarzınıza uygun bir tasarım ortaya çıkarıp bunun çizimini de ayrıntılı bir şekilde hazırlamaktadır. Tamamen size özel olarak oluşturulan tasarım ve çizim işlemleri bittikten sonra görselleri 3 boyutlu ortamda üretip dijital olarak size ulaştırılır.

Hand of man holding vintage clock

Mutfak Dizayn Süresi

Çizim süresi yoğunluğumuza bağlı olarak değişmektedir. Tüm detayları estetik bir şekilde ortaya çıkarmak vakit gerektirdiğinden tasarım ve çizim, zaman alan bir iştir. Genellikle 1 gün ile 1 hafta arasında bir sürede yapılıp tarafınıza gönderilir.

Fatura bilgilerinizi iletmeyi unutmayın.

Mutfak Çizim Değişiklik Hakkı

Çizimleri inceledikten sonra içinize sinmeyen, değiştirmek istediğiniz bazı şeyler olacaktır. Endişe etmeyin. Bunun için 1 adet değişiklik hakkınız bulunmaktadır. Çizimleri dikkatle inceleyip sizin için uygun olmayan ayrıntıları tek tek not alabilirsiniz. Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri (renk değişimi, dolap konumlarının değişimi, kapak malzeme tipinin değişimi vb.) bize iletirseniz gerekli işlemler yapılarak tekrardan tarafınıza çizimler gönderilecektir.

Image of engineering objects on workplace top view.Construction concept. Engineering tools.Vintage tone retro filter effect,soft focus(selective focus)

Mutfak Çizim Fiyatları

Mimari Tasarım ve 3 Boyutlu Çizim

İhtiyaçlarınıza özel mimari tasarım ve fotoğraf kalitesinde çizim hizmeti

4.000TL
 • Mimari konseptin belirlenmesi
 • Mimari plan çizimi
 • Renk ve doku seçimleri
 • Aksesuar seçimi
 • Proje boyunca mimarınız ile iletişim
 • Yüksek görüntü kalitesinde (4K) render görselleri
 • Render görüntüsü 3 Adet
 • İçinize sinmeyen bir şey olursa çizim sonrası düzenleme (Revizyon) 2 Adet

İlave Hizmetler

Panaromik Render

3D VR

750TL/Adet
 • 360 derece panaromik render çıktısı ile sanki mekanin içindeymiş gibi yer yöne bakabilme imkanı

Uygulama Projesi Çıktısı

İmalat için paftaların hazırlanması

1.000TL
 • Tüm ölçülerin hazırlanması
 • Malzeme tiplerinin belirtilmesi
 • Özel imalat detaylarının belirtilmesi

İlave Revizyon

Daha fazla düzenleme hakkı

1.000TL/Adet
 • Çizim sonrası içinize sinmeyen kısımlar için düzenleme hakkı
Hemen Arayın