Biz - LN Yapı

BİZ

Hakkımızda

Misyonumuz
Yüksek kaliteli, uygun maliyetli ve güvenli olacak şekilde inşaat dekorasyon projeleri ve inşaat projeleri tasarlamak, inşaa etmek ve tamamlamak, müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz iş programına uymak, müşteri memnuniyetini gözetmek.
Vizyonumuz
Faaliyet gösterilen kollarda, müşteri odaklı hizmet ilkesine bağlı, uluslararası kalite standardında ürün ve hizmetleri sağlayarak, gelişimi ve değişimi sürekli ön planda tutarak, organizasyonu sürekli geliştiren profilde saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini çalışanları ve iş ortakları ile paylaşıp istihdam sağlamaya devam etmek.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
  • Tasarımlarımızı 3 boyutlu ortamda hazırlayarak, dairenizin tadilat sonrasında nasıl görüneceğini daha işin başındayken sizlere gösteriyoruz. Böylelikle kötü sürprizlerle karşılaşmadan, estetik zevklerinizi taşıyan projeler üretiyoruz.
  • Tüm inşaat işleri için tek bir kişi ile görüşüyorsunuz. Biz ise sizin talepleriniz doğrultusunda, yaklaşık 30 kalem iş için ustasından malzeme tedarikçilerine kadar yaklaşık 100 ayrı bağlantı ile tek tek görüşüyoruz. Biz kalitemiz ile işimizi yapıyoruz size ise keyfinize bakıyorsunuz.
  • Kripto para kabul ediyoruz. Evet yanlış duymadınız! Yeni dünya düzeninin gelişmelerini takip ediyor ve uyguluyoruz. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin olarak ödeme yapabilirsiniz.
  • Karşılıklı anlaşmanın ardından sözleşmemizi yapıyor ve taahhütümüzdeki şartları yerine getirerek işimizi teslim ediyoruz. Tüm süreci yazılı ve resmi yaparak, ileride doğabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz.
  • İnşaat profesyonel bir iştir. Tüm kaba ve ince işlerde tecrübeli inşaat mühendisimiz, tasarım aşamasındaki bütün karar verme süreçlerinde size rehberlik ederek doğru malzeme seçimi ve teknik ekibi ile doğru uygulama yaparak uzun yıllar boyu sorun yaratmayacak çözümler üretmektedir.
yatak-odasi
klasik mutfak dekorasyonu
asma-tavan
Hemen Arayın