Banyo Dekorasyonu - Banyo Tasarımı - LN Yapı

Banyo Dekorasyonu

Banyolar sabah gözlerimizi ilk açtığımız zaman güne hazırlandığımız ve akşam vakti günün yoğunluğunu attığımız önemli mekanlardır. Duş yaparken kendi kendimizle kaldığımız, huzur bulduğumuz ve temizlik ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz özel mekanlardır. Günlük hayatta çok sık kullandığımız banyoların, hayatımızı kolaylaştırması için iyi tasarlanmış, fonksiyonel ve estetik duygularımızı yansıtan, iyi dekore edilmiş bir yer olması önemlidir.

klasik-banyo

Klasik Tasarım

Geleneksel ve ihtişamlı çizgileri seviyorsanız, klasik tasarımın gösterişli, şık ve özenli havasını seviyorsunuz demektir. Klasik tasarımda oymalar, desenli kumaşlar, Fransız kapılar, bol bol ahşap detaylar sıklıkla kullanılan öğelerdir. Mobilyalarda işlemeli kapaklar ve dekoratif kulplar, işlemeli kumaşlar, altın işlemeli seramikler ve aksesuarlar bu tarzın en dikkat çeken unsurlarıdır.

modern-banyo

Modern Tasarım

Düz ve sade çizgilere sahip, çağdaş hayatı yansıtan bir stildir. Modern tasarım, klasik tasarımdaki yaldızlı kumaşlar, çiçek desenleri, geleneksel çizgileri ve oymaları gibi öğeleri pek barındırmaz. Tasarlanan mobilyalar genelde kumaşlarla veya püsküllerle kapatılmayacak şekilde açık olarak kullanılır. Aksesuarlar geometrik şekillere sahiptir. Aydınlatma elemanları çağdaş hatlara sahiptir.

rustik-banyo

Rustik Tasarım

Ağaç objeler, örgü battaniyeler, keten gibi doğal kumaşlar, etnik desenler, gösterişli avizeler bu stilin ana unsurlarıdır. Klasik stile benzemekle birlikte, objelerin daha ferah ve sade alanlarda kullanılmasıyla doğal ve fonksiyonel ortamlar sunar.

Ücretsiz banyo tasarımını yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda, zevkleriniz ışığında, yaşam tarzınıza uygun rahat ve konforlu kullanımınız ve mutlu günleriniz için tecrübeli ve dürüst ekibimiz ile hizmetinize hazırız.

LN Yapı banyolarına sahip olanlar, ürünlerini kendilerine özenle tanıtan, tasarım aşamasında her türlü isteklerine cevap veren, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden uzmanlarımız tarafından aldıkları bu hizmetin ayrıcalıklarını çıkarıyor.

Hemen Arayın