Online 3D Banyo Tasarımı - Banyo Dizayn - Banyo Çizimi

Online 3D Banyo Tasarımı

Online 3D Banyo Tasarımı

3 boyutlu online banyo tasarımı

Banyonuzu yenilemeye karar verdiniz ve nasıl bir dekorasyon yaptıracağınıza karar veremediniz mi? Ya da aklınızdaki banyo tasarımı fikirlerinin banyonuzda nasıl görüneceğini gözünüzde canlandıramıyor musunuz? Sizin için 3 boyutlu tasarım hazırlayıp, hayallerinizdeki banyoya kavuşmanızı sağlıyoruz. Deneyimli mimarımız ile online olarak banyo tasarımı, çizimi ve tüm görsel detayları zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Banyonuzda fark yaratan dokunuşlar ile evinize değer katıp yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Hayallerinizdeki banyoya ulaşmanız işte bu kadar kolay.

Online Banyo Tasarım Süreci

Banyonuzu yenilemeye karar verdiğiniz anda yeni banyonuzun nasıl bir görüntüye sahip olması gerektiği kafanızı kurcalamaya başlar. Birçok değişik stil ve renk arasından tercih yapmanız gerekir. Bu tercihler, uygulama yapıldığında sizin banyonuzda hayallerinizdeki gibi durmayabilir. Çünkü genellikle internet üzerinde incelediğiniz dekoratif banyo görselleri, değişik boyutlarda, farklı ışık alan banyolara aittir. 3 boyutlu çizim ile birebir kendi banyo ölçülerinizde ve uygun ışıkta seçtiğiniz tasarım şeklinin nasıl sonuçlanacağını görme imkanı elde etmektesiniz.

Banyo tasarlama sürecinden maksimum verimi almanız için mimarımızla iletişime geçtiğinizde, ona tercih ettiğiniz stilleri söylemeniz ve varsa beğendiğiniz göndermeniz sizin zevkinize daha uygun bir çizimin ortaya çıkmasını sağlar. Kullanım alışkanlıklarınıza göre olmazsa olmazlarınız varsa bunları de belirtmeniz büyük önem arz etmektedir.

Ayrıca mutfağınızı da tasarlatmayı düşünüyorsanız, mutfak tasarımı sayfamıza göz atabilirsiniz.

1) Banyo Ölçülerinizi Bize Gönderin

Sizden istediklerimiz oldukça basit. Banyonuzun şeklini ve boyutunu belirleyebilmemiz için küçük bir çizim yapmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıda ayrıntılarını belirttiğimiz aşamaları takip edebilirsiniz.

Boş bir kağıda,

 1. Mekanın duvar ölçülerini bir kağıda çizerek yazın
 2. Pencere, kapının yerlerini çizimde belirtin ve ölçülerini üzerine yazın
 3. Tercih ettiğiniz bir  banyo yerleşim planı varsa bunu da çizerek gösterin ve detayları yazın
 4. İnternetten beğendiğiniz banyo fotoğraflarını da bizlere göndermenizi istiyoruz. Böylelikle sevdiğiniz tarzı kolayca belirleyebiliriz.

Sizin için örnek olarak aşağıya bir çizim ekledik.

Kağıdın net çıktığı bir fotoğrafını  çekip Whatsapp, Instagram ya da diğer iletişim kanalları üzerinden bize gönderbilirsiniz.

2) Banyo Çizimi

Banyonuzun renginin, seramiklerinin, duşakabin, küvet, klozet ve mobilya gibi öğelerinin görüntüsünün ortaya çıktığı aşamadır. Hangi malzemelerin kullanılacağı, seramik tercihi, mobilya materyalleri gibi tüm malzemeler bu çizime göre belirlenir. Tamamen size özel olarak oluşturulan tasarım ve çizim işlemleri bittikten sonra görselleri 3 boyutlu ortamda üretip dijital olarak size ulaştırılır.

Hand of man holding vintage clock

Banyo Çizim Süresi

Detayları kişiye uygun ve estetik bir şekilde ortaya çıkartmak özen gerektiren ve vakit alan bir iştir. Çizim süresi genellikle 1 gün ile 1 hafta arasındadır. Bu süreç yoğunluğumuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Fatura bilgilerinizi iletmeyi unutmayın.

Banyo Çizim Değişiklik Hakkı

Çizim bitirilip size iletildikten sonra incelemeniz için bir süre verilmektedir bu. Bu süreçte görselleri inceleyip, içinize sinmeyen ve değişiklik yapmak istediğiniz şeyler için 1 adet ücretsiz değişiklik hakkınız bulunmaktadır. Sizin için uygun olmayan ayrıntıları ve yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize ilettiğinizde gerekli işlemler yapılarak çiziminiz isteklerinize göre düzenlenir. Sonrasında çizimler tekrardan tarafınıza gönderilir. Bu işlemlerden sonra ekstra değişiklik talep etmek isterseniz, aşağıdaki ilave hizmetler kısmına göz atabilirsiniz.

Image of engineering objects on workplace top view.Construction concept. Engineering tools.Vintage tone retro filter effect,soft focus(selective focus)

Banyo Çizim Fiyatları

Mimari Tasarım ve 3 Boyutlu Çizim

İhtiyaçlarınıza özel mimari tasarım ve fotoğraf kalitesinde çizim hizmeti

4.000TL
 • Mimari konseptin belirlenmesi
 • Mimari plan çizimi
 • Renk ve doku seçimleri
 • Aksesuar seçimi
 • Proje boyunca mimarınız ile iletişim
 • Yüksek görüntü kalitesinde (4K) render görselleri
 • Render görüntüsü 3 Adet
 • İçinize sinmeyen bir şey olursa çizim sonrası düzenleme (Revizyon) 2 Adet

İlave Hizmetler

Panaromik Render

3D VR

750TL/Adet
 • 360 derece panaromik render çıktısı ile sanki mekanin içindeymiş gibi yer yöne bakabilme imkanı

Uygulama Projesi Çıktısı

İmalat için paftaların hazırlanması

1.000TL
 • Tüm ölçülerin hazırlanması
 • Malzeme tiplerinin belirtilmesi
 • Özel imalat detaylarının belirtilmesi

İlave Revizyon

Daha fazla düzenleme hakkı

1.000TL/Adet
 • Çizim sonrası içinize sinmeyen kısımlar için düzenleme hakkı

Bize Ulaşın

Hemen Arayın