3 Boyutlu Çocuk Odası Tasarımı Çocuk Odası Dizayn - Çocuk Odası Dizayn

Online 3D Çocuk Odası Tasarımı

Online 3D Çocuk Odası Tasarımı

Çocuk Odası Tasarım

Çocuk odası yaptırmaya karar verdiniz ve nasıl bir yol izleyeceğinize karar veremediniz mi? Aklınızdaki fikirlerin evinizde nasıl duracağını gözünüzde canlandıramıyor musunuz? Mimarlarımız ile size özel tasarımlar yaparak bu sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.  Hayallerinizdeki çocuk odasına kavuşmak için yapmanız gerekenler ve iletişim bilgileri yazımızın devamındadır.

Çocuk odaları, çocuklar için sadece bir yatak odası ya da çalışma odası olarak düşünülmemesi gereken çok daha kapsamlı yaşam alanlarıdır. Sıfırdan bir çocuk odası yaptırmaya karar verdiğinizde uyuma, çalışma, oyun ve hobi alanları ve çocuk odası dolabı gibi birçok şeyi bir araya getirmeniz gerekir. Bu durumda nasıl bir tasarım istediğinize karar vermekte ya da aklınızdaki fikirlerin evinizde nasıl duracağını gözünüzde canlandırmakta zorlanabilirsiniz. Deneyimli mimarlarımız, size özel çocuk odası tasarımları ile sizin ve çocuğunuzun zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun tasarım ortaya çıkarıp bu süreci sizin için kolaylaştırıp aynı zamanda keyifli hale getirmektedirler. Uzman kadromuz ile hayallerinizdeki çocuk odasına kavuşmanızı sağlıyoruz.

Çocuk Odası Dizaynı Örnekleri

Çocuk odası dizaynı yaptırmaya başlamadan önce, size fikir vermesi için aşağıdaki çocuk odası projelerini incelemeniz faydalı olacaktır.

Çocuk Odası Çizim Süreci

Çocuk odası tasarımı yapmaya karar verdiğinizde, odanın nasıl olması gerektiği kafanızı kurcalamaya başlar. Birçok stil, konsept ve renk arasından seçim yapmanız gerekir. Yaptığınız seçimler ile çocuk odası tamamlandığında hayallerinizdeki gibi durmayabilir. İnternet üzerinde fikir sahibi olmak için baktığınız görseller farklı boyutlardaki odalarda farklı ışıklarda fotoğraflandırıldığı için yanıltıcı olabilmektedir. 3 boyutlu çizim ile birebir kendi çocuk odanızın ölçülerinizde ve uygun ışıkta seçtiğiniz tasarım şeklinin nasıl sonuçlanacağını görme imkanı elde etmektesiniz.

Bu süreci verimli geçirebilmeniz için sürecin en başından itibaren mimarımız sizinle iletişim halinde olacaktır. Mimarımız ile iletişime geçtiğinizde tercih ettiğiniz stilleri söylemeniz ve varsa beğendiğiniz göndermeniz en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Kullanım alışkanlıklarınıza göre olmazsa olmazlarınız varsa bunları de belirtmeniz büyük önem arz etmektedir.

👉 Ayrıca yaptırmak istediğiniz başka tasarımlar varsa, 3 boyutlu çizim sayfamıza göz atabilirsiniz.

1) Çocuk Odası Ölçülerinizi Bize Gönderin

Sizden istediklerimiz oldukça basit. Çocuk odanızın şeklini ve boyutunu belirleyebilmemiz için küçük bir çizim yapmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıda ayrıntılarını belirttiğimiz aşamaları takip edebilirsiniz.

Boş bir kağıda,

 1. Mekanın duvar ölçülerini bir kağıda çizerek yazın
 2. Pencere, kapının yerlerini çizimde belirtin ve ölçülerini üzerine yazın
 3. Tercih ettiğiniz çocuk odası yerleşim planı varsa bunu da çizerek gösterin ve detayları yazın
 4. İnternetten beğendiğiniz banyo fotoğraflarını da bizlere göndermenizi istiyoruz. Böylelikle sevdiğiniz tarzı kolayca belirleyebiliriz.

Sizin için örnek olarak aşağıya bir çizim ekledik.

Kağıdın net çıktığı bir fotoğrafını çekip Whatsapp, Instagram ya da diğer iletişim kanalları üzerinden bize gönderebilirsiniz.

2) Çocuk Odası Çizimi

Çocuk odasının renginin, çocuk dolapları ve diğer mobilyaların dizaynının, yatak, çalışma masası, oyun alanı gibi öğelerinin görüntüsünün ortaya çıktığı aşamadır. Hangi malzemelerin kullanılacağı, boya tercihi, mobilya materyalleri gibi tüm malzemeler bu çizime göre belirlenir. Tamamen size özel olarak oluşturulan tasarım ve çizim işlemleri bittikten sonra görselleri 3 boyutlu ortamda üretip dijital olarak size ulaştırılır.

Hand of man holding vintage clock

Çocuk Odası Çizim Süresi

Detayları kişiye uygun ve estetik bir şekilde ortaya çıkartmak özen gerektiren ve vakit alan bir iştir. Çizim süresi genellikle 1 gün ile 1 hafta arasındadır. Bu süreç yoğunluğumuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Fatura bilgilerinizi iletmeyi unutmayın.

Çocuk Odası Çizim Değişiklik Hakkı

Çizim bitirilip size iletildikten sonra incelemeniz için bir süre verilmektedir bu. Bu süreçte görselleri inceleyip, içinize sinmeyen ve değişiklik yapmak istediğiniz şeyler için 1 adet ücretsiz değişiklik hakkınız bulunmaktadır. Sizin için uygun olmayan ayrıntıları ve yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize ilettiğinizde gerekli işlemler yapılarak çiziminiz isteklerinize göre düzenlenir. Sonrasında çizimler tekrardan tarafınıza gönderilir. Bu işlemlerden sonra ekstra değişiklik talep etmek isterseniz, aşağıdaki ilave hizmetler kısmına göz atabilirsiniz.

Image of engineering objects on workplace top view.Construction concept. Engineering tools.Vintage tone retro filter effect,soft focus(selective focus)

Çocuk Odası Çizim Fiyatları

Mimari Tasarım ve 3 Boyutlu Çizim

İhtiyaçlarınıza özel mimari tasarım ve fotoğraf kalitesinde çizim hizmeti

4.000TL
 • Mimari konseptin belirlenmesi
 • Mimari plan çizimi
 • Renk ve doku seçimleri
 • Aksesuar seçimi
 • Proje boyunca mimarınız ile iletişim
 • Yüksek görüntü kalitesinde (4K) render görselleri
 • Render görüntüsü 3 Adet
 • İçinize sinmeyen bir şey olursa çizim sonrası düzenleme (Revizyon) 2 Adet

İlave Hizmetler

Panaromik Render

3D VR

750TL/Adet
 • 360 derece panaromik render çıktısı ile sanki mekanin içindeymiş gibi yer yöne bakabilme imkanı

Uygulama Projesi Çıktısı

İmalat için paftaların hazırlanması

1.000TL
 • Tüm ölçülerin hazırlanması
 • Malzeme tiplerinin belirtilmesi
 • Özel imalat detaylarının belirtilmesi

İlave Revizyon

Daha fazla düzenleme hakkı

1.000TL/Adet
 • Çizim sonrası içinize sinmeyen kısımlar için düzenleme hakkı

Bize Ulaşın

Çocuk Odası Fiyatları

Tasarımını yaptığımız mobilyaların imalatını da yapmaktayız. Çocuk odası fiyatlarının bilgisi için bize ulaşabilirsiniz

Hemen Arayın