3 Boyutlu Yatak Odası Tasarım - Yatak Odası Dizayn - LN Yapı

Online 3D Yatak Odası Tasarımı

3 Boyutlu Yatak Odası Tasarımı

tasarim-mobilya

Yeni bir yatak odası yaptırmaya karar verdiniz ve nasıl bir yol izleyeceğinize karar veremediniz mi? Aklınızdaki tasarım fikirlerinin sizin evinizde nasıl duracağını gözünüzde canlandıramıyor musunuz? Deneyimli mimarlarımız ile birebir kendi yatak odanızın ölçülerinde 3 boyutlu çizimler yaparak size çözüm sunuyoruz. Zevklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurup düşlerinizdeki yatak odasına kavuşmanızı sağlıyoruz. Hayallerinizdeki yatak odasına kavuşmak için yapmanız gerekenler ve iletişim bilgileri yazımızın devamındadır.

Yatak odaları günün en az üçte birini geçirdiğimiz, hayatımız için önemi büyük olan yaşam alanlarıdır. Yatak odalarından beklentimiz genellikle konforlu olmasıdır. Buna ek olarak zevklerimize hitap eden güzel bir tasarıma sahip olup ihtiyaçlarımıza göre depolama alanları dahil edilir. Herkesin öncelikleri bu olanda farkıdır. Bu sebeple tasarımlarımız mimarlarımız tarafından tamamen size özel olarak yapılır.

Yatak Odası Tasarım Süreci

Yeni bir yatak odasına sahip olmak istediğinizde önce nasıl olması gerektiğini düşünmeye başlarsınız. Sayısız tasarım seçeneği arasından hangisini tercih edeceğiniz kafanızı kurcalamaya başladığınız noktada mimarlarımız imdadınıza yetişir. Tamamen kendi evinizin ölçülerinde yapılan dizaynlar ile aklınızdaki tasarımlarınızın eviniz için uygun versiyonlarını sizin için ortaya çıkarırlar.

Yatak odası tasarlama sürecinden maksimum verimi almanız için mimarımızla iletişime geçtiğinizde, ona tercih ettiğiniz stilleri söylemeniz ve varsa beğendiğiniz göndermeniz sizin zevkinize daha uygun bir çizimin ortaya çıkmasını sağlar. Kullanım alışkanlıklarınıza göre olmazsa olmazlarınız varsa bunları de belirtmeniz büyük önem arz etmektedir.

👉 Ayrıca yaptırmak istediğiniz başka tasarımlar varsa, 3 boyutlu çizim sayfamıza göz atabilirsiniz.

1) Yatak Odası Ölçülerinizi Bize Gönderin

Sizden istediklerimiz oldukça basit. Yatak odanızın şeklini ve boyutunu belirleyebilmemiz için küçük bir çizim yapmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıda ayrıntılarını belirttiğimiz aşamaları takip edebilirsiniz.

Boş bir kağıda,

 1. Mekanın duvar ölçülerini bir kağıda çizerek yazın
 2. Pencere, kapının yerlerini çizimde belirtin ve ölçülerini üzerine yazın
 3. Tercih ettiğiniz yatak odası yerleşim planı varsa bunu da çizerek gösterin ve detayları yazın
 4. İnternetten beğendiğiniz yatak odası fotoğraflarını da bizlere göndermenizi istiyoruz. Böylelikle sevdiğiniz tarzı kolayca belirleyebiliriz.

Sizin için örnek olarak aşağıya bir çizim ekledik.

Kağıdın net çıktığı bir fotoğrafını  çekip Whatsapp, Instagram ya da diğer iletişim kanalları üzerinden bize gönderbilirsiniz.

2) Yatak Odası Çizimi

Yatak odasının renginin, mobilyaların dizaynının, yatak gibi öğelerinin görüntüsünün ortaya çıktığı aşamadır. Hangi malzemelerin kullanılacağı, boya tercihi, mobilya materyalleri gibi tüm malzemeler bu çizime göre belirlenir. Deneyimli mimarlarımız tarafından tamamen size özel olarak oluşturulan tasarım ve çizim işlemleri bittikten sonra görselleri 3 boyutlu ortamda üretip dijital olarak size ulaştırılır.

Hand of man holding vintage clock

Yatak Odası Çizim Süresi

İstekler, zevkler ve ihtiyaçlar doğrultusunda, detayları kişiye uygun ve estetik bir şekilde ortaya çıkartmak özen gerektiren ve vakit alan bir iştir. Çizim süresi genellikle 1 gün ile 1 hafta arasındadır. Bu süreç yoğunluğumuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Fatura bilgilerinizi iletmeyi unutmayın.

Yatak Odası Çizim Değişiklik Hakkı

Çizim bitirilip size iletildikten sonra incelemeniz için bir süre verilmektedir bu. Bu süreçte görselleri inceleyip, içinize sinmeyen ve değişiklik yapmak istediğiniz şeyler için 1 adet ücretsiz değişiklik hakkınız bulunmaktadır. Sizin için uygun olmayan ayrıntıları ve yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize ilettiğinizde gerekli işlemler yapılarak çiziminiz isteklerinize göre düzenlenir. Sonrasında çizimler tekrardan tarafınıza gönderilir. Bu işlemlerden sonra ekstra değişiklik talep etmek isterseniz, aşağıdaki ilave hizmetler kısmına göz atabilirsiniz.

Image of engineering objects on workplace top view.Construction concept. Engineering tools.Vintage tone retro filter effect,soft focus(selective focus)

Yatak Odası Çizim Fiyatları

Mimari Tasarım ve 3 Boyutlu Çizim

İhtiyaçlarınıza özel mimari tasarım ve fotoğraf kalitesinde çizim hizmeti

4.000TL
 • Mimari konseptin belirlenmesi
 • Mimari plan çizimi
 • Renk ve doku seçimleri
 • Aksesuar seçimi
 • Proje boyunca mimarınız ile iletişim
 • Yüksek görüntü kalitesinde (4K) render görselleri
 • Render görüntüsü 3 Adet
 • İçinize sinmeyen bir şey olursa çizim sonrası düzenleme (Revizyon) 2 Adet

İlave Hizmetler

Panaromik Render

3D VR

750TL/Adet
 • 360 derece panaromik render çıktısı ile sanki mekanin içindeymiş gibi yer yöne bakabilme imkanı

Uygulama Projesi Çıktısı

İmalat için paftaların hazırlanması

1.000TL
 • Tüm ölçülerin hazırlanması
 • Malzeme tiplerinin belirtilmesi
 • Özel imalat detaylarının belirtilmesi

İlave Revizyon

Daha fazla düzenleme hakkı

1.000TL/Adet
 • Çizim sonrası içinize sinmeyen kısımlar için düzenleme hakkı

Yatak Odası Fiyatları

Tasarımını yaptığımız mobilyaların imalatını da yapmaktayız. Çocuk odası fiyatlarının bilgisi için bize ulaşabilirsiniz

Bize Ulaşın

Hemen Arayın