3 Boyutlu Dış Cephe Tasarımı - Villa Cephe Tasarımı LN YAPI

3 Boyutlu Dış Cephe Tasarımı

3 Boyutlu Dış Cephe Tasarımı

Yapının makyajı olarak bilinen dış cephenizi yenilemeye karar verdiğinizde tercih edebileceğiniz sayısız renk, kaplama ve tasarım seçeneği vardır. Bunların arasında nasıl bir tercih yapacağınıza karar veremediyseniz, ya da beğendiğiniz tasarımların sizin dış cephenizde nasıl duracağını gözünüzde canlandıramadıysanız endişe etmeyin. Size özel 3 boyutlu bina ve villa dış cephe tasarımı hazırlayıp hayallerinizdeki dış cephe görüntüsüne ulaşmanızı sağlıyoruz. Mimarımız ile iletişime geçip tamamen online bir şekilde dış cephenizi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlatabilirsiniz. Yaptıracağınız tasarım yaşadığınız yere tamamen farklı bir hava katıp sizin için yeni bir başlangıç yaratacaktır.

Hayallerinizdeki tasarıma ulaşmanız işte bu kadar kolay.

Villa Cephe Tasarımı Örnekleri

Dış cephenizi yaptırmadan önce aşağıdaki görselleri incelemek, fikir sahibi olmanız açısından faydalı olacaktır.

Online Villa ve Bina Dış Cephe Tasarım Süreci

Dış cephenizi yenileme kararı aldığınızda birçok tasarım şekli kafanızı kurcalamaya başlar. Tercih yapmanız gereken çok fazla farklı stiller, renkler ve kaplamalar bulunmaktadır. Bunlar arasından seçiminizi yaptığınızda iş uygulamaya geldiğinde her zaman hayal ettiğiniz gibi durmayabilir. Karar vermek için internet üzerinden gördüğünüz bina ve villa cephe tasarımları görselleri yanıltıcı olabilir. Her yapının farklı bir mimarisi olduğu için yapılacak tasarım da yapıya özel olmalıdır. 3 boyutlu mimari çizim ile birebir kendi binanızın ölçülerinde ve uygun ışıkta seçtiğiniz tasarım şeklinin sizin dış cephenize uyarlanmış halinin nasıl sonuçlanacağını görme imkanı elde edersiniz.

Villa ve bina cephe tasarımı sürecinden verimli bir şekilde faydalanabilmek için mimarımızla iletişime geçtiğinizde, ona tercih ettiğiniz stilleri söylemeniz ve hoşunuza giden görseller varsa onları göndermeniz, sizin zevkinize daha uygun bir çizim ortaya çıkmasını sağlar. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre dış cephenizde olmazsa olmazınız varsa bunları da belirtmeniz büyük önem arz etmektedir.

👉 Ayrıca yaptırmak istediğiniz başka tasarımlar varsa, 3 boyutlu çizim sayfamıza göz atabilirsiniz.

1) Mimari Projenizi bize gönderin

Mimari projeyi atmanız,  dış cephenize ait ölçüleri eksiksiz elde edip çizimi tamamen gerçeğine uygun bir şekilde elde etmeniz açısından önemlidir.

2) Dış Cephe Çizimi

Dış cephenizin tasarımının genel hatlarıyla ortaya çıktığı aşamadır. Hangi malzemelerin kullanılacağı, boya, kaplama gibi materyaller bu çizime göre belirlenir. Tamamen size özel olarak bir çizim ve tasarım oluşturup bu işlemler tamamlandığında görseller 3 boyutlu ortamda üretilip dijital olarak size ulaştırılır.

Panoramik Görünüm VR 360

NOT: İyi bir deneyim için lütfen tam ekran yapınız

Hand of man holding vintage clock

Dış Cephe Çizim Süresi

Detayları isteklerinize ve yapıya uygun olarak estetik bir şekilde ortaya çıkartmak özen gerektiren ve vakit alan bir iştir. Çizim süremiz genellikle 1 gün ile 1 hafta arasındadır. Bu süreç yoğunluğumuza bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Bu süreçte fatura bilgilerinizi bize iletmeyi unutmayın.

Dış Cephe Çizim Değişiklik Hakkı

Çizim bitirilip size iletildikten sonra incelemeniz için size bir süre ayrılmaktadır. Bu sürede görselleri dikkatle inceledikten sonra içinize sinmeyen ve değişiklik yaptırmak istediğiniz şeyler için 1 adet ücretsiz değişiklik hakkınız bulunmaktadır. Sizin için uygun olmayan ayrıntıları ve yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize ilettiğinizde gerekli işlemler yapılarak çiziminiz isteklerinize göre düzenlenir. Sonrasında çizimler tekrardan tarafınıza gönderilir. Bu işlemlerden sonra ekstra değişiklik talep etmek isterseniz, aşağıdaki ilave hizmetler kısmına göz atabilirsiniz.

Image of engineering objects on workplace top view.Construction concept. Engineering tools.Vintage tone retro filter effect,soft focus(selective focus)

Dış Cephe Tasarımı Fiyatları

Mimari Tasarım ve 3 Boyutlu Çizim

İhtiyaçlarınıza özel mimari tasarım ve fotoğraf kalitesinde çizim hizmeti
6000 TL
 • Mimari konseptin belirlenmesi
 • Mimari plan çizimi
 • Renk ve doku seçimleri
 • Aksesuar seçimi
 • Proje boyunca mimarınız ile iletişim
 • Yüksek görüntü kalitesinde (4K) çıktı
 • Render görüntüsü 3 adet
 • İçinize sinmeyen bir şey olursa çizim sonrası düzenleme (Revizyon) 1 Adet

Mimari Tasarım ve 3 Boyutlu Çizim

Peyzaj Alanı Fazla İse
8000 TL
 • Mimari konseptin belirlenmesi
 • Mimari plan çizimi
 • Renk ve doku seçimleri
 • Aksesuar seçimi
 • Proje boyunca mimarınız ile iletişim
 • Yüksek görüntü kalitesinde (4K) çıktı
 • Render görüntüsü 3 adet
 • İçinize sinmeyen bir şey olursa çizim sonrası düzenleme (Revizyon) 1 Adet

İlave Hizmetler

Panaromik Render

3D VR
500 TL 1 Adet
 • 360 derece panaromik render çıktısı ile sanki mekanin içindeymiş gibi yer yöne bakabilme imkanı

Uygulama Projesi Çıktısı

İmalat için paftaların hazırlanması
500 TL
 • Tüm ölçülendirmelerin çizilmesi
 • Malzeme tiplerinin belirtilmesi
 • Özel imalat detaylarının belirtilmesi

İlave Revizyon

Daha fazla düzenleme hakkı
500 TL 1 Adet
 • Çizim sonrası içinize sinmeyen kısımlar için düzenleme hakkı

Bize Ulaşın

Hemen Arayın