Mutfak Dekorasyonu - Mutfak Dolabı Modelleri - Mutfak Dolap

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu, en özenli ve dikkatli olunması gereken konulardan birisidir. Günlük hayatımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz mutfaklarımız, huzur veren ve içimizi açan bir mekan olması mutluluğumuzun gizli bir anahtarıdır. İster büyük ister küçük olsun sınırsız renklerde, görsel ve estetik zenginliğe sahip fonksiyonel mutfaklarımızı rahatça kullanarak keyifli zamanlar sizleri beklemektedir. Dünya modasını takip eden firmamız, sizin zevklerinize özgü, özel mutfak dolabı, mutfak tezgah, mutfak fayansları tasarımları yapmaktadır.

Evlerin buluşma noktası olan mutfaklar, hijyen ve temizliğin odak noktasıdır. Bu duygularınızı pekiştirecek stillerde, kaliteli malzeme ve bütçenize uygun bir mutfağa sahip olmak istemez misiniz? Deneyimli tasarım ekibimiz hayallerinizdeki mutfak için sizlere rehberlik edecektir.

Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız, sıklıkla tercih edilen dekorasyon tarzlarını bilerek bir bütünlük içinde tasarım yapmalısınız. Yazımızın ilerleyen kısımlarındaki bu bilgilere göz atmanızı öneririz. Ayrıca güncel mutfak fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki görsel rehberlerimize göz atarak mutfak konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. 🙂

Mutfak Dolabı Modelleri

Klasik Tasarım - Klasik Mutfak Dolabı

Geleneksel ve ihtişamlı çizgileri seviyorsanız, klasik tasarımın gösterişli, şık ve özenli havasını seviyorsunuz demektir. Klasik tasarımda oymalar, desenli kumaşlar, Fransız kapılar, bol bol ahşap detaylar sıklıkla kullanılan öğelerdir. Mobilyalarda işlemeli kapaklar ve dekoratif kulplar, işlemeli kumaşlar, altın işlemeli seramikler ve aksesuarlar bu tarzın en dikkat çeken unsurlarıdır.

Klasik Tasarım Mutfak Renkleri ve Galeri

Modern Tasarım - Modern Mutfak Dolabı

Düz ve sade çizgilere sahip, çağdaş hayatı yansıtan bir stildir. Modern tasarım, klasik tasarımdaki yaldızlı kumaşlar, çiçek desenleri, geleneksel çizgileri ve oymaları gibi öğeleri pek barındırmaz. Tasarlanan mobilyalar genelde kumaşlarla veya püsküllerle kapatılmayacak şekilde açık olarak kullanılır. Aksesuarlar geometrik şekillere sahiptir. Aydınlatma elemanları çağdaş hatlara sahiptir.

Modern Tasarım Mutfak Renkleri ve Galeri

Rustik Tasarım - Rustik Mutfak Dolabı

Ağaç objeler, örgü battaniyeler, keten gibi doğal kumaşlar, etnik desenler, gösterişli avizeler ve dev kitaplıklar bu stilin ana unsurlarıdır. Klasik stile benzemekle birlikte, objelerin daha ferah ve sade alanlarda kullanılmasıyla doğal ve fonksiyonel ortamlar sunar.

Country Tasarım - Country Mutfak Dekorasyonu

Doğadan esinlenilen, çeşitli bitkilerin ve çiçeklerin bolca kullanıldığı, ağaç dokusunu buram buram hissedeceğiniz, iç açıcı derecede saf ve aydınlık bir tarzdır.

Kalite

Kuralımız kaliteli malzeme ve iyi işçiliktir. Alanında uzman mimar ve usta ekibimiz ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanacaksınız mutfakları üretmekteyiz.

Kişiye Özel Tasarım

Herkesin ihtiyacı farklıdır. Size özel olarak yapacağımız tasarımlar ile hem hayatınız kolaylaşacak hemde hayallerini kurduğunuz son derece şık bir mutfağa sahip olacaksınız

3D Çizim

Daha işin başındayken, fotoğraf kalitesinde mutfağınızın nasıl olacağını göreceksiniz. Tasarımlar istediğiniz gibi düzenlenerek içinize sinmeyecek hiçbir şey kalmayacak

Danışmanlık

Her malzemenin artıları ve eksileri vardır. Estetik duygunuza, yaşam koşullarınıza ve bütçenize uygun olacak şekilde uzmanlarımız ile birlikte seçim yapalım

Mutfak Dolap ve Mutfak Dekorasyonu Aşamaları

Tarz Seçimi

Geçen zaman, gelişen teknoloji ve kültür alışverişleri ile günümüze kadar birçok tarz gelişmiştir. İnsan zihni kadar sonsuz derinlikte ve farklılıkta tasarımlar yapılabilir. Mutfaklarda sıklıkla kullanılan bazı tarzları listeledik. Bunlardan kendinize hoş gelen birisini seçebilirsiniz.

Renk Seçimi

Favori renginize yakın, mutfağınızın boyutu ile uyumlu ve güneşten gelen ışık miktarını da göz önünde bulundurarak bir renk seçimi yapmalısınız. Seçtiğiniz renklerin mutfağınızda nasıl duracağı konusunda kararsız mısınız? 3 boyutlu çizim ortamında hazırlayıp sizlere sunum yapmaktayız. Böylece renk seçimi güvenle yapılmaktadır.

Malzeme Seçimi

İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda sizin için en uygun dolap, tezgah, seramik gibi malzemelerin seçimini yapmaktayız.

Yerleşim

Mutfağı ferah ve hızlı şekilde kullanabilmeniz için; mutfak evyesi, buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi gibi mutfak objelerinin yerlerinin belirlenmesi aşamasıdır. Profesyonellik ve tecrübe isteyen bu süreçte bunu sizin için biz yapmaktayız 🙂 Tarzı ve renklerinizi belirledikten sonrası bizim işimiz, arkanıza yaslanın…

Mutfak yenileme kararı aldınız ve mutfak dekorasyonu yapılırken mutfak tasarımları nasıl yapılmalıdır merak ediyorsanız, dikkat edilmesi gereken hususlardan olan mutfak fayansları, mutfak tezgah ve mutfak dolapları içinize sinen bir tarzda ve renklerde bir bütün içinde olmalıdır. Ölçülendirme ve tasarım uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Günümüz şartlarında birçok seçenek ile yapılan mutfak dolabı ve mutfak mobilyaları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Lake boyalı kapak renkleri için buradaki kartelaya göz atabilirsiniz. Mutfak dolabı modelleri için ilgili tasarım tarzının altındaki renklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Fiyatları

Ücretsiz mutfak tasarımını yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda, zevkleriniz ışığında, yaşam tarzınıza uygun rahat ve konforlu kullanımınız ve mutlu günleriniz için tecrübeli ve dürüst ekibimiz ile hizmetinize hazırız.

LN YAPI mutfaklarına sahip olanlar, ürünlerini kendilerine özenle tanıtan, tasarım aşamasında her türlü isteklerine cevap veren, sipariş teslimine kadar her aşamaya rehberlik eden uzmanlarımız tarafından aldıkları bu hizmetin ayrıcalıklarını çıkarıyor.

Hemen Arayın